10623.
327. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Molnár Dénes (1947-2000): Ex libris Jacob Marza Rézkarc, papír, jelzett, / Etched, signed bookplate. 9x6 cm