10613.
327. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Lorentz May (?-?): Ex librisek, 4 db. Rézkarc, papír, jelzettek, 5×5 - 8×5 cm