10703.
327. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Karel Votlučka (1896-1963): 2 ex libris Rézkarc, papír, jelzett , 5,5×4-9×6 cm