10734.
327. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
30 db kisgrafika és ex libris tétel: Mészáros Anna, Beron Katalin, Nagy Zsuzsanna, varga Csaba stb, főleg rézkarcok, jelzettek, 8×12-17×22 cm