Number of items: 99
1823773
11150
327
Other collectibles
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, kopott, m: 15 cm
1 000 HUF
1820936
11151
327
Other collectibles
Hollóházi humoros holló figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5,5 cm
1 600 HUF
1821115
11152
327
Other collectibles
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm
1 000 HUF
1820907
11153
327
Other collectibles
Hollóházi hegedűs, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
1 000 HUF
1820928
11154
327
Other collectibles
Hollóházi nyúl, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
1 000 HUF
1823673
11155
327
Other collectibles
Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, foltos,, m:22 cm
2 000 HUF
1823817
11156
327
Other collectibles
Hollóházi KISZ tálka, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
1 000 HUF
1821294
11157
327
Other collectibles
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán bonbonnier, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 13,5×8,5 cm
2 800 HUF
1821802
11158
327
Other collectibles
Hollóházi bonbonniere, jelzett, hibátlan. 10 cm
1 400 HUF
1016504
11159
327
Other collectibles
1 000 HUF
1819042
11160
327
Other collectibles
Hollóháza madármintás doboz, matricás, jelzett, 14,5×9×5 cm
1 200 HUF
1821922
11161
327
Other collectibles
Hollóházi hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m