Number of items: 99
1823754
11138
327
Other collectibles
Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
5 000 HUF
1823573
11139
327
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kis kaspó, jelzett, kopott, m:8 cm, d:8,5 cm
5 000 HUF
1821755
11140
327
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás váza és pillangó mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:12 cm
3 000 HUF
1821723
11141
327
30000
Other collectibles
Zsolnay kávézó. Nagyméretű, masszív Zsolnay fajansz tábla. Két-oldalas. Lepattanásokkal / large Zsolnay sign d: 43 cm
30 000 HUF
1824190
11142
327
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás porcelán vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 5 cm.
1 000 HUF
1824181
11143
327
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás porcelán ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7×7x4 cm
1 000 HUF
1807584
11144
327
Other collectibles
Zsolnay búzavirágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, vízkőnyomokkal, d: 12 cm
1 000 HUF
1786001
11145
327
Other collectibles
Zsolnay ékszeres dobozka, matricás, jelzett, kopott, 10×6,5 cm
1 600 HUF
1825049
11146
327
Other collectibles
Zsolnay kisfiú a búgócsigával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm, h: 15 cm
1 200 HUF
1822669
11147
327
Other collectibles
Hollóházi porcelán nagy kócsag, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
1 000 HUF
1822649
11148
327
Other collectibles
Hollóházi kacsó, matricás, jelzett, kopott, m:20 cm
1 600 HUF
1822914
11149
327
Other collectibles
Hollóházi márvány mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m