Military

Number of items: 30

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph.
31211.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph.

1 200 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. K.u.K. I.R.6. (Császári és királyi 6. Gyalogezred) fém jelvény (31mm) T:2 / Austro-Hungarian Empire 1914-1916. K.u.K. I.R.6. (K.u.K. 6th Infantry Regiment) metal badge (31mm) C:XF
31212.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "K.u.K. I.R.6. (Császári és királyi 6. Gyalogezred)" fém jelvény (31mm) T:2 / Austro-Hungarian Empire 1914-1916. "K.u.K. I.R.6. (K.u.K. 6th Infantry Regiment)" metal badge (31mm) C:XF

5 000 HUF
15
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Vörös Kereszt Díszérme 3xklf zománcozott fém miniatűr kis szalagokon T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914. Red Cross Medal of Honour 3xdiff miniature decorations with small ribbons C:AU,XF
31213.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Vörös Kereszt Díszérme" 3xklf zománcozott fém miniatűr kis szalagokon T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Red Cross Medal of Honour" 3xdiff miniature decorations with small ribbons C:AU,XF

6 000 HUF
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis Br medál füllel (17mm) T:2
31214.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis" Br medál füllel (17mm) T:2

1 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914 Br jelvény, GUSTAV GURSCHNER gyártói jelzéssel (26x41mm) T:1,1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. I. Armee - Weihnachten im Felden 1914 Br badge, with GUSTAV GURSCHNER makers mark (26x41mm) C:UNC,AU patina on reverse
31215.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914" Br jelvény, "GUSTAV GURSCHNER" gyártói jelzéssel (26x41mm) T:1,1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "I. Armee - Weihnachten im Felden 1914" Br badge, with "GUSTAV GURSCHNER" maker's mark (26x41mm) C:UNC,AU patina on reverse

8 000 HUF
31216.

8 000 HUF
1915. Hazánk reménye Nagyasszonyuk 1914-1915 / Patrona Hungarie patrióta medál láncon, medál fémjel nélkül, lánc jelzett Ag (7,80g/0.925) T:2
31217.

1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyuk 1914-1915 / Patrona Hungarie" patrióta medál láncon, medál fémjel nélkül, lánc jelzett Ag (7,80g/0.925) T:2

5 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Festung Krakau 1914-1915 (Krakkó Erőd 1914-1915) Br jelvény, L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN gyártói jelzéssel. Szign.: K. Korschann (34x40mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Festung Krakau 1914-1915 (Fort Krakow 1914-1915) Br badge, with L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN makers mark. Sign.: K. Korschann (34x40mm) C:AU patina on the reverse
31218.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Festung Krakau 1914-1915 (Krakkó Erőd 1914-1915)" Br jelvény, "L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN" gyártói jelzéssel. Szign.: K. Korschann (34x40mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Festung Krakau 1914-1915 (Fort Krakow 1914-1915)" Br badge, with "L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN" maker's mark. Sign.: K. Korschann (34x40mm) C:AU patina on the reverse

8 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Vater ich rufe dich (Atyám, hívlak) Zn sapkajelvény. Szign.: Karl Perl (27,5x37mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Vater ich rufe dich / Father, I call you metal cap badge. Sign: Karl Perl (27,5x37mm) C:1- patina on reverse
31219.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Vater ich rufe dich (Atyám, hívlak)" Zn sapkajelvény. Szign.: Karl Perl (27,5x37mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Vater ich rufe dich / Father, I call you" metal cap badge. Sign: Karl Perl (27,5x37mm) C:1- patina on reverse

8 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Jenő Főherceg Hadseregcsoport ezüstözött fém jelvény, Gustav Gurschner G jelzésével (27x42mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Heeresgruppe GO. Erzherzog Eugen (Prince Eugen Army Group) badge, with Gustav Gurschner G sign (27x42mm) C:UNC,AU
31220.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Jenő Főherceg Hadseregcsoport" ezüstözött fém jelvény, Gustav Gurschner "G" jelzésével (27x42mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Heeresgruppe GO. Erzherzog Eugen (Prince Eugen Army Group)" badge, with Gustav Gurschner "G" sign (27x42mm) C:UNC,AU

8 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. V. Woyrsch Vezérezredes 1914-16 Zn sapkajelvény (31,5x32mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Generaloberst V. Woyrsch (Colonel General V. Woyrsch) Zn cap badge (31,5x32mm) C:AU
31221.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "V. Woyrsch Vezérezredes 1914-16" Zn sapkajelvény (31,5x32mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Generaloberst V. Woyrsch (Colonel General V. Woyrsch)" Zn cap badge (31,5x32mm) C:AU

8 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. Béke 1918 Zn sapkajelvény (35x39mm) T:1 hajlott tű / Austro-Hungarian Monarchy 1918. Frieden 1918 (Peace 1918) Zn cap badge (35x39mm) C:UNC bent needle
31222.

Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "Béke 1918" Zn sapkajelvény (35x39mm) T:1 hajlott tű / Austro-Hungarian Monarchy 1918. "Frieden 1918 (Peace 1918)" Zn cap badge (35x39mm) C:UNC bent needle

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF