Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 73

~1900. KAL (Katolikus Legényegylet) Br jelvény, gravírozott névvel Gellény János gravírozással (20x29mm) T:2
31241.

~1900. "KAL (Katolikus Legényegylet)" Br jelvény, gravírozott névvel "Gellény János" gravírozással (20x29mm) T:2

1 000 HUF
~1900. Vallásos témájú jelzett Ag jelvény, vízszintes tűvel (6,33g/27mm) T:2 kis ph.
31242.

1 400 HUF
~1920-1930. Kisgazdapárt(?) zománcozott kitűző T:2
31243.

~1920-1930. "Kisgazdapárt"(?) zománcozott kitűző T:2

800 HUF
~1920. Nagykőrösi Tűzoltó Dalkar 1924 zománcozott réz jelvény szalagon (39x78mm) T:2
31244.

~1920. "Nagykőrösi Tűzoltó Dalkar 1924" zománcozott réz jelvény szalagon (39x78mm) T:2

2 000 HUF
28
~1920-1930. Nagykőrösi Református Tanítóképző Baráti Szövetség 1927 festett Cu jelvény (22x30mm) T:2
31245.

~1920-1930. "Nagykőrösi Református Tanítóképző Baráti Szövetség 1927" festett Cu jelvény (22x30mm) T:2

1 000 HUF
26
Exner Károly (1850-1919) 1923. Az érdem jeléül - M.L.T.C. / I. Díj Handicap 1923 augusztus ezüstözött Br díjplakett (55x37mm) + ~1920-1930. M.L.T.C. zománcozott fém gomblyukjelvény hátoldalán ARKANZAS gyártói jelzéssel (11x18mm) T:2,2- sérült zománcozás
31246.

Exner Károly (1850-1919) 1923. "Az érdem jeléül - M.L.T.C. / I. Díj Handicap 1923 augusztus" ezüstözött Br díjplakett (55x37mm) + ~1920-1930. "M.L.T.C." zománcozott fém gomblyukjelvény hátoldalán "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (11x18mm) T:2,2- sérült zománcozás

1 600 HUF
~1930-1940. N.I.D.K. (Nagykőrösi Iskolai Daloskör) zománcozott fém jelvény, hátoldalán BOCZÁN gyártói jelzés (30x36mm) T:2
31247.

~1930-1940. "N.I.D.K. (Nagykőrösi Iskolai Daloskör)" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "BOCZÁN" gyártói jelzés (30x36mm) T:2

1 000 HUF
~1930. A Felvidékért festett Br kitűző, piros (21x23mm) T:2
31248.

~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző, piros (21x23mm) T:2

1 000 HUF
~1930-1940. 18db-os díjérem tétel, néhány darab szalaggal, egy-két kivételtől eltekintve mind Gál, Arkanzas, Ludvig vagy Füsti Ötvös gyártói jelzéssel T:2,2-
31249.

~1930-1940. 18db-os díjérem tétel, néhány darab szalaggal, egy-két kivételtől eltekintve mind "Gál", "Arkanzas", "Ludvig" vagy "Füsti Ötvös" gyártói jelzéssel T:2,2-

4 000 HUF
~1930-1940. Szűz Szt. Margit / Patrona Hungariae fém vallási érem csokorszalagon (25,5mm) T:2
31250.

~1930-1940. "Szűz Szt. Margit / Patrona Hungariae" fém vallási érem csokorszalagon (25,5mm) T:2

1 000 HUF
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1931. Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek aranyozott Br emlékérem, mellszalag nélkül (36mm) T:2
31251.

1 400 HUF
~1940. Kossuth-címeres festett fém jelvény (26x29mm) T:2
31252.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF