1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Történeti elbeszélések a serdülő ifjúság számára. Átdolgozta: Baróti Lajos. Helbing Ferenc rajzaival. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopott borítóval, és gerinccel, hiányzó hátsó szennylappal.