Number of items: 492

Szabó Lőrinc: A sátán műremekei. Versek. Bp.,1926, Pandora,(Athenaeum-ny.),102+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval. Szabó Lőrinc negyedik verses kötete. Első kiadás.
16273.

2 600 HUF
7,03
7,65
Szabó Lőrinc: Te meg a világ. Versek. Gyoma, 1932, Pantheon,(Kner Izidor-ny.), 156+4 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Első kiadás.
16274.

2 600 HUF
7,03
7,65
Szabó Lőrinc: Harc az ünnepért. Versek. Bp.,(1938), Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,(Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda-Rt.), 170 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Első kiadás.
16275.

2 600 HUF
7,03
7,65
Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. 1915, Érdekes Újság. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
16276.

1 600 HUF
Móricz Zsigmond: Sári bíró. Vígjáték. A borítót Falus Elek rajzolta. Bp., 1910,Nyugat,(Jókai-ny.), 96 p.  Második kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés.
16277.

Móricz Zsigmond: Sári bíró. Vígjáték. A borítót Falus Elek rajzolta. Bp., 1910,"Nyugat",("Jókai"-ny.), 96 p. Második kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés.

1 000 HUF
Márai Sándor: Röpirat a nemzetnevelés ügyében. Bp.,1942, Révai. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, kissé foltos borítóval.
16278.

1 200 HUF
Németh László: Kisebbségben. Tanu könyvtár 1. Kecskemét, [1939], Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől, ceruzás aláhúzásokkal.
16279.

1 600 HUF
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Történeti elbeszélések a serdülő ifjúság számára. Átdolgozta: Baróti Lajos. Helbing Ferenc rajzaival. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopott borítóval, és gerinccel, hiányzó hátsó szennylappal.
16280.

1 000 HUF
16281.

2 000 HUF
Juhász Gyula: Fiatalok, még itt vagyok! Versek. Szeged, 1935, Magyar Téka. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
16282.

1 200 HUF
Szabó Dezső: Az olvasóhoz. Utazás Erdélybe. Életeim. Szellemi honvédelem. Mai Jegyzetek. Szabó Dezső Újabb Művei. 54. szám. 1939. Október. Bp.,1939, Ludas Mátyás. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, foltos borítóval.
16283.

1 000 HUF
Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939),Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16284.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF