15822.
327. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
A Semmelweis Orvostudományi Egyetem klinikáinak és intézeteinek története. (1945-1975.) Szerk.: Dr. Székely Sándor. Bp., 1976, Semmelweis Orvostudományi Egyetem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, rézplakettel, kissé kopottas aranyozással, az egyetemi professzorok életrajzával és fekete-fehér fotóival.