Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 95

15834.

1 800 HUF
15835.

3 400 HUF
9,19
10,00
Alexander Niklitschek: A matematika csodái. Fordította S. Beke Anna. Budapest, 1942, Nova Irodalmi Intézet, 254 p. Kiadói félvászon kötésben. Számos ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
15836.

900 HUF
2,43
2,65
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
15837.

3 000 HUF
4 db gyógyszerészeti évkönyv, és zsebnaptár, különféle kiadásban, változó állapotban:  1884 Gyógyszerészek naptára. Szerk.: Schédy Sándor. 21. évf. Bp., Garai Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítóval, az elülső borító és a gerinc elvált a könyvtesttől.   1896 Gyógyszerészek évkönyve. Zsebnaptár az 1896-ik évre. Szerk.: K. Karlovszky Geyza. VIII. évf. Bp., 1896, Légrády. Kiadói sérült egészvászon-kötésben, megviselt állapotban.   1934 Gyógyszerészek évkönyve az 1934. évre. XIII. évf. Összeállította: Karlovszky Geyza, Koritsánszky Ottó. Bp., 1934, A Gyógyszerészi Közlöny, a Magyarországi Gyógyszerész Egyesület és a Budapesti Gyógyszerész Testület hivatalos lapja kiadóhivatalának kiadása-Centrum . Kiadói egészvászon-kötés.   1943 Gyógyszerészi Almanach az 1943. évre. 2. kötet. Összeállította: Dr. Szász Tihamér. Bp., 1943, Szerzői, (Máté Ernő-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
15838.

2 000 HUF
Kontra György: Az emberi test. 1-2. köt. Bp., 1964, Gondolat. Vászonkötésben, papírkötésben, jó állapotban.
15839.

1 000 HUF
15840.

2 800 HUF
7,57
8,24
15841.

800 HUF
15842.

800 HUF
15843.

1 800 HUF
15844.

1 000 HUF
Dr. Oblidál Zoltán: Mindenki gyógyszerkönyve. Bp., 2000. Megapress.
15845.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF