Tétel

2 000 HUF

Description:

4 db gyógyszerészeti évkönyv, és zsebnaptár, különféle kiadásban, változó állapotban: 1884 Gyógyszerészek naptára. Szerk.: Schédy Sándor. 21. évf. Bp., Garai Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítóval, az elülső borító és a gerinc elvált a könyvtesttől. 1896 Gyógyszerészek évkönyve. Zsebnaptár az 1896-ik évre. Szerk.: K. Karlovszky Geyza. VIII. évf. Bp., 1896, Légrády. Kiadói sérült egészvászon-kötésben, megviselt állapotban. 1934 Gyógyszerészek évkönyve az 1934. évre. XIII. évf. Összeállította: Karlovszky Geyza, Koritsánszky Ottó. Bp., 1934, A Gyógyszerészi Közlöny, a Magyarországi Gyógyszerész Egyesület és a Budapesti Gyógyszerész Testület hivatalos lapja kiadóhivatalának kiadása-Centrum . Kiadói egészvászon-kötés. 1943 Gyógyszerészi Almanach az 1943. évre. 2. kötet. Összeállította: Dr. Szász Tihamér. Bp., 1943, Szerzői, (Máté Ernő-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor