12245.
326. Closed Online auction
Literature about photography
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
1932 Hatschek és Farkas fotó-, optikai és rádiószaküzlet 70. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1932, Athenaeum, 110+2 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott és sérült gerinccel.