Books: Travelling, Local History

Number of items: 241

Moric, Rudo: A Magas-Tátra ormain. Bp., 1958, Bibliotheca. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Vysoké Tatry képeslapok mappában
15061.

1 600 HUF
Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. I., III., IV., VI. kötetek Összesen 4 kötet. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner,  Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A borítók kopottasak. De belül alapvetően jó állapotban van.
15062.

2 000 HUF
Kanyar József (szerk.): Somogy Megye múltjából 1970-1972. 3. köt Kaposvár, 1970-73. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
15063.

2 400 HUF
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. 2-5 kötetek. Bp., [1936-1937], Franklin. Kissé kopott vászonkötésben
15064.

2 000 HUF
Juhász Vilmos: Tibet. Bp., 1936, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben
15065.

1 200 HUF
15066.

1 600 HUF
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15067.

1 200 HUF
A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig. Fordította: Nyíreő Éva. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum, 256 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Fekete fehér képekkel, térképekkel illusztrálva. Jó állapotban
15068.

1 000 HUF
15069.

1 400 HUF
Krúdy Gyula: Pesti album. Krúdy Gyula feljegyzései és elbeszélései. Bp., 1919, Franklin,150+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Első kiadás.
15070.

1 600 HUF
15071.

3 600 HUF
9,73
10,59
15072.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF