Books: Travelling, Local History

Number of items: 241

Huba László: Vác és környéke. Pestmegyei tájak 1. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
15217.

100 HUF
0,27
0,29
15218.

1 000 HUF
Henryk Sienkiewicz: Sivatagon és vadonban. Bp., 2013. Könyvmolyképző Kiadó Kft
15219.

1 000 HUF
15220.

800 HUF
C. Harrach Erzsébet-Kiss Gyula: Vasi műemlékek. Településtörténet, építészettörténet, művelődéstörténet. Szerk.: Rózsa Béla. Szombathely, 1983, Vasi megyei Tanács, (Slyvester János Nyomda-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15221.

2 400 HUF
15222.

2 000 HUF
Dr. Vargha Károly: Mohács és környéke útikalauz. Pécs, 1961, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés.
15223.

800 HUF
15224.

2 800 HUF
7,57
8,24
Makó története a kezdetektől 1849-ig. Szerk.: Blazovich László. Makó monográfiája 4. Makó, 1993, Makó Város Önkormányzata. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóban.
15225.

2 800 HUF
7,57
8,24
15226.

2 800 HUF
7,57
8,24
15227.

22 000 HUF
59,46
64,71
15228.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF