A 300 éves Soproni Szentbenedekrendi Sz. Asztrik Kat. Gimnázium jubileumi értesítője az 1935/1936. iskolai évről. Közli: Sziklai Jenő. Sopron, 1936, Székely és társa. Kiadói papírkötés, egy-két ceruzás aláhúzással.
Ezerszínű Magyarország sorozat 6 kötete:
Szombathy Viktor: Az Északi hegyek ölelésében.
Varga Domokos: Aranyhomok
Csák Gyula: Vadregényes Pusztaság.
Csányi László: Bejártam Tolnát-Baranyát.
Tüskés Tibor: A nyugati kapu.
Bp.,1979-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A Csepel Sport Club 75 éve 1912-1987. Szerk.: L. Kelemen Gábor, Tőzsér László. Bp., 1987, Csepel Sport Club. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kis sérüléssel a gerinc alsó sarkán, de egyébként jó állapotban.
Erdők és utak ölelésében. Őriszentpéter monográfiája. 996-1996. Szerk.: Dr. Horváth Sándor. Őriszentpéter, 1998, Őriszentpéter Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötés.