Books: Tales

Number of items: 36

Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, nagyrészt hiányos, kijáró címlappal.
16094.

1 600 HUF
5,16
Bálint Ágnes: Mazsola. Bp., 1976, Móra. Kicsit sérült kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16095.

1 400 HUF
4,52
5,15
Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp.,1943, Rozsnayi Károly. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
16096.

1 200 HUF
3,87
4,41
Anya és gyermeke az állatvilágban. A képeket rajzolta Rudolf Engel-Hardt. Fordította: Elek István. Leipzig,én., Rudolf Arnold Verlag. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16097.

800 HUF
2,58
Cronstedt, Nils Fredrik: Gripp. Egy kutya kalandjai Afrikában. Bp., 1924, Légrády. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben.
16098.

2 000 HUF
6,45
7,35
16099.

1 600 HUF
5,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.