Books: Tales

Number of items: 36

Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, nagyrészt hiányos, kijáró címlappal.
16094.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
5,16
5,93
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
Bálint Ágnes: Mazsola. Bp., 1976, Móra. Kicsit sérült kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16095.

Available for bidding
1 400 HUF
4,52
5,19
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
16096.

Available for bidding
1 200 HUF
3,87
4,44
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Anya és gyermeke az állatvilágban. A képeket rajzolta Rudolf Engel-Hardt. Fordította: Elek István. Leipzig,én., Rudolf Arnold Verlag. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16097.

Available for bidding
800 HUF
2,58
2,96
Minimum bid:
900 HUF
Refresh
Cronstedt, Nils Fredrik: Gripp. Egy kutya kalandjai Afrikában. Bp., 1924, Légrády. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben.
16098.

Available for bidding
2 000 HUF
6,45
7,41
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
16099.

Available for bidding
1 600 HUF
5,16
5,93
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

325. Auction:
Payment deadline is July 20.

326. Auction:
From 10 June  to 19 July
Payment deadline is 3 August

Seeing: From 16 to 19 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.