2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
A keresztyén tökéletesség gyakorlása II. kötet. Rodriguez Alfonz J. T. nyomán átdolgozta Tóth Mike. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, 623 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapélekkel. Második kiadás.