1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Dante,(Horványszky Viktor Rt.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza, kissé sérült fűzéssel.