15885.
326. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Fürst, Artur - Moszkowski: Az élő világ csodái. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval.