10163. 325. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Nechánszky József (1936-): Felhős Balaton, rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/100), üvegezett fa keretben, 18×49,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván