10531.
325. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
30 db kisgrafika és ex libris tétel: Mészáros Anna, Beron Katalin, Nagy Zsuzsanna, varga Csaba stb, főleg rézkarcok, jelzettek, 8×12-17×22 cm