11170. 325. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
18
0 HUF
Herendi mini porcelán tárgyak, 2 db, tyúk és pecsétnyomó, kézzel festett, jelzett, kissé kopott aranyozással, m: 2 és 4,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván