15197.
325. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Roger Nielsen: Amerika im Bildern Leipzig (1922) Koehlers. Aranyozott, festett egészvászon kötésben. Jó állapotban. / In full linen binding.