15104.
325. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.