https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 240
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1778853
15085
325
0
4000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapesti utcanevek A-Z. Szerk.: Ráday Mihály. Bp.,2013, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1781243
15086
325
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1999 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi Zsebkönyv, IX. (XXXV.) évfolyam. Szerk.: Dr. Szimeonov Todor. Bp., Útmutató Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1781259
15087
325
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1989 Budapesti utcajegyzék 1989. A közlekedési járatokkal és közérdekű címekkel. Összeállította: Dr. Károly István. Bp., Panoráma. Kiadói kemény-kötés. Jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1727891
15088
325
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Borsos Béla-Sódor Alajos-Zádor Mihály: Budapest építészettörténete, városképei és műemlékei. Szerk.: Pogány Frigyes. Bp., 1959, Műszaki. Rengeteg képpel és 3 térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé fakó gerinccel, a hátsó kötéstábla kissé foltos.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1779515
15089
325
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Savaria. A Vas Megyei Múzeumok értesítője 11-12. (1977-1978.) Szerk.: Bándi Gábor. Szombathely, 1983, Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, a borító hátsó sarkán sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1793195
15090
325
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dercsényi Dezső - Granasztói Pál: Vác. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1960, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben,
The item is not available
1795889
15091
325
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Gink Károly: Dorog. Bp., 1981. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1789437
15092
325
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Balás Gábor: A székelyek nyomában. Bp., 1984, Panoráma. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1793175
15093
325
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dobos József: Naszvad, az én falum. Bp., 1997. KT.
Starting price:
1 000 HUF
1792053
15094
325
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
F. Tóth Pál: Kecskemét. Panoráma Képeskönyvek. Kecskemét, 1979, Kecskemét Városi Tanács. Rengeteg fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1793328
15095
325
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Zabos Géza 2 műve:
Menedékem: a Tisza. Miskolc, 1996, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.
Horgászoknak a Tiszáról. Bp.,1983, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1789065
15096
325
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp,1936, Grill Károly. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. Első kiadás.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment