https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 240
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1758476
15218
325
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Gerő László-Sedlmayr János: Pápa.Városképek-Műemlékek. Bp., 1959, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1758478
15219
325
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Rados Jenő: Tata. Városképek-Műemlékek. Bp., 1964, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1758481
15220
325
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadozott papírborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1758432
15221
325
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Starting price:
1 200 HUF
1758437
15222
325
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kádár Zoltán-Horváth Tibor Antal-Géfin Gyula: Szombathely. Magyar Műemlékek. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 200 HUF
1640426
15223
325
0
100
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Horváth Zoltán: Kézikönyv az Európai Unióról. Bp., 2002, Magyar Országgyűlés. Ötödik, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1617361
15224
325
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Rapcsányi J. Jenő: Út a kegyelem templomáig. A szegedi ág. hitv. evang. egyházközség története. Bp., 1943, Szerzői kiadás, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés, hiányzó elülső borítóval, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1614308
15225
325
0
100
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Előszót írta Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés. 1630329
15226
325
0
100
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Bemutatkozik Magyarország. Bp., 2007, Magyar Almanach. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Sándor Anna: Miért szeressük Hollandiát? Bp.,2000, Göncöl. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1338163
15227
325
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1456778
15228
325
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.
The item is not available
1685295
15229
325
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Különös helyek, elbűvölő tájak. Bp., 1997 - Reader's Digest válogatás. HIbátlan állapotban
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream
Catalogue number:
Here you can follow which item is up in the room. You can bid for the item at the item details.
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment