15781.
325. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., é. n., Béta Irodalmi Rt. A szerző dedikációjával. Laza, kopott vászonkötésben.