15812.
325. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Nagy Dezső: Dinamika. A szöveg közé nyomtatott 259 ábrával. Bp., 1905. Magyar Mérnök és Építész Egylet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Gerincen kis kopással.