15849.
325. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Ferenczy L. Tamás: Hangyaállam és felhőkarcoló. Bp.,1937, Dante. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.