3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Tereptan, terepábrázolás, terepfelmérés, térképhasználat: A M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia számára. Összeállította: a M. Kir. Állami Térképészeti Intézet. Bp., 1936, M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, 371 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban.