Books: History

Number of items: 204

The Illustrated London News Record of Glorious Reign of Queen Victoria 1837-1901. The life and accession of King Edward VII. and the life of Queen Alexandra. London, 1901 , The Illustrated London News and Sketch, 102 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. A borítója megviselt, az elülső kötéstábla leszakadt a könyvtestről, a gerinc sérült, a kötése sérült és a borító meg a gerinc kopott. / Linen-binding, in english language. It illustrated with a lot of pictures. The cover is in band condition.
15373.

6 000 HUF
Jakab Elek: Szabadságharcunk történetéhez. Visszaemlékezések 1848-1849.-re. 1. füzet. Bp.,1880, Rautmann Frigyes, (Wilckens F.C. és Fia Könyvnyomda-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, rossz, széteső állapotban.
15374.

1 000 HUF
Walter, Friedrich - Steinacker, Harold: Die Nationalitätenfrage im alten Ungarn und die Südostpolitik Wiens. München, 1959, R. Oldebourg. Papírkötésben, jó állapotban.
15375.

1 600 HUF
Tacitus összes művei I-II. kötet. Fordította: Borzsák István. Bibliotheca Classica. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15376.

2 000 HUF
15377.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kovács Éva-Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. 1980, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15378.

2 000 HUF
Magyar Nemzet 50 év emlékkönyv 1938-1988. Bp., 1989, Pallas Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15379.

800 HUF
Gyöngyös város becsületes tanácsa elhatározta... 1659-1848. Válogatás két évszázad városi határozataiból. Szerk.: Kovács Béla. Eger, 1984, Heves Megyei Levéltár. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15380.

2 000 HUF
Andrieu, René - Effel, Jean: Képes francia történelem. A Népfronttól napjainkig. Bp., 1971, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban.
15381.

2 000 HUF
15382.

3 000 HUF
15383.

8 000 HUF
15384.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF