Books: Architecture, Art

Number of items: 149

Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval,jó állapotban.
15593.

1 000 HUF
Ilosvai Varga István emlékezete. Születésnapi köszöntők, emlékezések a festőművész születésének századik évfordulójára. Szentendre, 1994, Ilosvai Varga Istvánné magánkiadása. Kiadói plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
15594.

2 000 HUF
Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp., 1954, Építésügyi Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Megjelent 2000 példányban.
15595.

900 HUF
2,43
2,65
Dr. Eduard Plietzsch: Peter Paul Rubens. Volksbücher der Kunst. Bielefield-Leipzig,é.n., Velhagen&Klasing. Kiadói papírkötés.
15596.

1 200 HUF
Frank János: Szabó Vladimir. Bp., 1976, Corvina, 8 p.+12 t. Magyar, angol, francia, és német nyelven. Kiadói papír mappa, hiánytalanul, jó állapotban.
15597.

1 400 HUF
Rékassy Csaba. Tizennyolc rézmetszet. A bevezető tanulmányt írta Supka Magdolna. Bp., 1981, Corvina. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kis szakadással a gerincen.
15598.

1 400 HUF
15599.

1 600 HUF
15600.

1 400 HUF
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, borítóján kis szakadás, egyébként jó állapotban. Az adattárban jelzésekkel!
15601.

1 800 HUF
15602.

2 600 HUF
7,03
7,65
15603.

5 000 HUF
15604.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: