Books: Architecture, Art Number of items: 149
1805375
15581
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp., 1974, Herendi Porcelángyár. Kiadói kartonált papírkötésben, kötésétől elvált lapokkal.
1807358
15582
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Katona Imre: Zsolnay Vilmos. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 1807390
15583
325
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp., 1942, Officina. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, kopottas állapotban.
Az elülső előzéklapon Bolmányi Ferenc (1904-1990) festő, szobrászművész aláírásával.
1526535
15584
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 000 HUF
1526562
15585
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
4 000 HUF
1526572
15586
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
4 000 HUF
1807327
15587
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dávid László: A középkori Udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
1807374
15588
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Moholy-Nagy László: A festéktől a fényig. Bp. 1979, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, foltos.
1 000 HUF
1808354
15589
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lyka Károly: A táblabíró világ művészete. Magyar művészet 1800-1850 + Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1808567
15590
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ferenczy Béni: Írás és kép. Bp., 1961, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1808591
15591
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szíj Béla: Gulácsy Lajos. 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1808643
15592
325
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bakos Katalin: 10×10 év az utcán. A magyar plakátművészet története 1890-1990. 2007, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035