11099.
324. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
cca 1930 Apostol, Kőműves Kerámia, terrakotta szobor, jelzett (Kőműves), kis kopásokkal, m: 48 cm