12710. 324. Closed Online auction Printed Materials
1 200 HUF
0 HUF
cca 1898 Gebrüder Kob. Prag. Preis-Liste. Német nyelvű árjegyzék. Szövegközti illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos, borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
Photo of the item taken by : vörös_iván