10531.
324. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
25 db különféle külföldi ex libris (Zbigniew Dolatowski, Tadeusz Szumarsli, Mirjam Kinos, stb.), linó/fametszet/rézkarc, papír, egy részük jelzett a dúcon, különböző méretben