Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 62

Tóth Sándor (1933-) DN Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme Br piefort emlékérem (42,5mm) T:1-
30434.

Tóth Sándor (1933-) DN "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Br piefort emlékérem (42,5mm) T:1-

4 000 HUF
Vass Viktor (1873-1955) 1936. A Magyar Turista Egyesület Dobogókői Vándordíja Br emlékplakett, LUDVIG E. BUDAPEST gyártói jelzéssel (70x50mm) T:2 ph. Hungary 1936. Hungarian Tourist Association Br ski plaque, with LUDVIG E. BUDAPEST makers mark. Sign.: Viktor Vass (70x50mm) C:XF edge error
30435.

Vass Viktor (1873-1955) 1936. "A Magyar Turista Egyesület Dobogókői Vándordíja" Br emlékplakett, "LUDVIG E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (70x50mm) T:2 ph. Hungary 1936. "Hungarian Tourist Association" Br ski plaque, with "LUDVIG E. BUDAPEST" maker's mark. Sign.: Viktor Vass (70x50mm) C:XF edge error

4 000 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1,1-
30436.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1,1-

1 800 HUF
~1930. Mindent a hazáért Br Nagy-Magyarország alakú plakett (93x62mm) T:2,2-
30437.

~1930. "Mindent a hazáért" Br Nagy-Magyarország alakú plakett (93x62mm) T:2,2-

1 200 HUF
1939. Gróf Zrínyi Miklós 1620-1664 - és a magyarok Istene segítsen meg minket! Amen! / Weiss Manfred hadiüzem alkalmazottai Fe plakett, hátoldalán akasztóval (152x192mm) T:2 enyhe rozsda
30438.

1939. "Gróf Zrínyi Miklós 1620-1664 - és a magyarok Istene segítsen meg minket! Amen! / Weiss Manfred hadiüzem alkalmazottai" Fe plakett, hátoldalán akasztóval (152x192mm) T:2 enyhe rozsda

13 000 HUF
35,14
38,24
1947. Győr-Sopron-Szombathely THJ. Városok Vándordíjas Sportversenye fém plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (50x80mm) T:1-,2
30439.

1947. "Győr-Sopron-Szombathely THJ. Városok Vándordíjas Sportversenye" fém plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x80mm) T:1-,2

3 000 HUF
1947. 3 éves terv szolgálatában / Hermes Magyar Általános Váltóüzlet R.T. - Budapest IV. Petőfi Sándor u. 5. Al emlékérem (31mm) T:1-
30440.

1947. "3 éves terv szolgálatában / Hermes Magyar Általános Váltóüzlet R.T. - Budapest IV. Petőfi Sándor u. 5." Al emlékérem (31mm) T:1-

1 000 HUF
1957. Krusper István - Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület Br emlékérem (61m) T:2
30441.

1957. "Krusper István - Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület" Br emlékérem (61m) T:2

1 600 HUF
~1970-1980. Bács-Kiskun Megyei Tűzoltóparancsnokságtól egyoldalas Br plakett (120mm) T:2
30442.

~1970-1980. "Bács-Kiskun Megyei Tűzoltóparancsnokságtól" egyoldalas Br plakett (120mm) T:2

2 000 HUF
1976. November 7 Hőerőmű Vállalat - 25 éves / Gázturbinás csúcserőmű kétoldalas Br plakett (63x98mm) T:1-,2
30444.

1976. "November 7 Hőerőmű Vállalat - 25 éves / Gázturbinás csúcserőmű" kétoldalas Br plakett (63x98mm) T:1-,2

1 000 HUF
1977. 25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (42,83g/0.835/42,5mm) T:1- eredetileg PP, patina
30445.

1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (42,83g/0.835/42,5mm) T:1- eredetileg PP, patina

4 400 HUF
11,89
12,94
1979. 10 éves az Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja Ag emlékérem (4,10g/0.800/15mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30446.

1979. "10 éves az Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja" Ag emlékérem (4,10g/0.800/15mm) T:1 (eredetileg PP) patina

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF