Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 62

Fülöp Zoltán (1951-) 1981. Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:PP
30410.

Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:PP

2 200 HUF
5,95
6,47
Gácsik Lajos (1905-1981) 1942. S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie 1642-1942 (Kalazanci Szent József) fém emlékérem (75,72g/59mm) T:1- apró patina / Hungary 1942. S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie 1642-1942 metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Gácsik (75,72g/59mm) C:AU tiny patina
30411.

6 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1966. Szigetvár Br plakett (80mm) T:2  Hungary 1966. Szigetvár Br plaque. Sign.: István Iván (80mm) C:XF
30412.

Iván István (1905-1968) 1966. "Szigetvár" Br plakett (80mm) T:2 Hungary 1966. "Szigetvár" Br plaque. Sign.: István Iván (80mm) C:XF

2 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna Br emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30413.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd Ag emlékérem (~34,4g/0.640/42,5mm) T:1
30414.

Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Ag emlékérem (~34,4g/0.640/42,5mm) T:1

3 400 HUF
9,19
10,00
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. Kaposvár Centenáriuma Ag emlékérem (43,76g/0.800/42,5mm) T:2 patina
30415.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvár Centenáriuma" Ag emlékérem (43,76g/0.800/42,5mm) T:2 patina

5 000 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. X. Miskolci Filmfesztivál 1969 Br emlékérem (111mm) T:2 Hungary 1969. 10th Film Festival of Miskolc 1969 Br commemorative medal. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF
30416.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. "X. Miskolci Filmfesztivál 1969" Br emlékérem (111mm) T:2 Hungary 1969. "10th Film Festival of Miskolc 1969" Br commemorative medal. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF

5 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) DN Az év legjobb épülete / Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat Br emlékérem dísztokban (99mm) T:2
30417.

Kiss Sándor (1925-1999) DN "Az év legjobb épülete / Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat" Br emlékérem dísztokban (99mm) T:2

2 000 HUF
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1913. Ribári Mór 1873-1913 egyoldalas Br plakett (72,38g/55mm) T:1- kis ph.
30418.

Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1913. "Ribári Mór 1873-1913" egyoldalas Br plakett (72,38g/55mm) T:1- kis ph.

3 000 HUF
14
Lantos Györgyi (1953-) 1990. MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése jelzett Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)
30419.

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)

4 000 HUF
Lapis András (1942-) 1979. MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében Ag emlékérem (43,29g/0.800/42,5mm) T:2 patina Adamo SG2
30420.

Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" Ag emlékérem (43,29g/0.800/42,5mm) T:2 patina Adamo SG2

5 000 HUF
Lapis András (1942-) 1979. Az ár betört! 1879 Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács jelzett Ag emlékérem (34,93g/0.835/42,5mm) T:1- patina
30421.

Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" jelzett Ag emlékérem (34,93g/0.835/42,5mm) T:1- patina

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF