Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 77

~1900. KAL (Katolikus Legényegylet) Br jelvény, gravírozott névvel Gellény János gravírozással (20x29mm) T:2
31061.

~1900. "KAL (Katolikus Legényegylet)" Br jelvény, gravírozott névvel "Gellény János" gravírozással (20x29mm) T:2

1 000 HUF
~1925. TF 1925 (Testnevelési Főiskola) zománcozott fém gomblyukjelvény, hátoldalán BERÁN N. BPEST. gyártói jelzéssel (19mm) T:2
31062.

~1925. "TF 1925 (Testnevelési Főiskola)" zománcozott fém gomblyukjelvény, hátoldalán "BERÁN N. BPEST." gyártói jelzéssel (19mm) T:2

1 800 HUF
~1920-1930. 2db Br sportérem, mindkettő szalagon; Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz. Szöv. Versenydíja és Budapest Labdarúgók Alszövetsége T:2
31063.

~1920-1930. 2db Br sportérem, mindkettő szalagon; "Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz. Szöv. Versenydíja" és "Budapest Labdarúgók Alszövetsége" T:2

1 400 HUF
~1920-1930. Br cserészjelvény zöld zománccal (15mm) T:1-,2
31064.

1 600 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1931. Országos Testnevelési Tanács - III. Szakbizottság peremén jelzett Ag díjérem füllel, mellszalag nélkül (25,3g/0.987/34mm) T:2- több ph.
31065.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Országos Testnevelési Tanács - III. Szakbizottság" peremén jelzett Ag díjérem füllel, mellszalag nélkül (25,3g/0.987/34mm) T:2- több ph.

3 000 HUF
1934. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága - PV. 1500 M. I. 1934 jelzett Ag díjérem ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (18,42g/0.800/35mm) T:2 fülnyom
31066.

1934. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága - PV. 1500 M. I. 1934" jelzett Ag díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (18,42g/0.800/35mm) T:2 fülnyom

2 000 HUF
1940. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Győr - Mátyás király zománcozott Br kitűző (23x34mm) T:2
31067.

1940. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Győr - Mátyás király" zománcozott Br kitűző (23x34mm) T:2

1 000 HUF
~1930-1940. Cserkész jelvény Cu (23x29mm) T:2
31068.

1 000 HUF
~1930-1940. Így volt, Így lesz, Esküszünk! irredenta Br kitűző (17mm) T:1-,2
31069.

~1930-1940. "Így volt, Így lesz, Esküszünk!" irredenta Br kitűző (17mm) T:1-,2

1 600 HUF
~1930-1940. Magyar Sí Szövetség zománcozott fém jelvény, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (20x15mm) T:2
31070.

~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (20x15mm) T:2

1 600 HUF
11
~1930-1940. Győri Magyar Királyi Állami Leány Líceum zománcozott sapkajelvény (15,5x20,5mm) T:2
31071.

~1930-1940. "Győri Magyar Királyi Állami Leány Líceum" zománcozott sapkajelvény (15,5x20,5mm) T:2

1 000 HUF
1945. Országos Sportnapok zománcozott Br gomblyukjelvény (19x27m) T:1-
31072.

1945. "Országos Sportnapok" zománcozott Br gomblyukjelvény (19x27m) T:1-

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF