Books: Religion

Number of items: 81

16016.

1 800 HUF
Prohászka breviárium. Összeállította: Brisits Frigyes. Zászlónk Könyvtára 7-8. sz. Bp.,1927, Élet. Kiadói papírkötés, kissé megviselt állapotban, megviselt állapotban, ragasztott kötéssel (16-17.), a könyvtest elvált a borítótól, rajta ragasztásnyomokkal.
16017.

Prohászka breviárium. Összeállította: Brisits Frigyes. Zászlónk Könyvtára 7-8. sz. Bp.,1927, "Élet". Kiadói papírkötés, kissé megviselt állapotban, megviselt állapotban, ragasztott kötéssel (16-17.), a könyvtest elvált a borítótól, rajta ragasztásnyomokkal.

1 000 HUF
M. Deésy Géza: Krisztusba öltözötten. Oltárraemelt jezsuiták a rend első négy századában. Bp.,1938, Korda Rt. Kiadói papírkötésben, laza fűzéssel.
16018.

1 800 HUF
Virág Jenő: A Luther-rózsa. Bp., 1937, Fébé-ny. Kiadói illusztrált papírkötés.
16019.

1 000 HUF
Thelemann Ottó: Kalvin élete. Magyarra átdolgozta: Farkas József. Pest, 1871, Hornyánszky Victor, 1 t.+106+4 p. Korabeli aranyozott egészvászon kötés, foltos borítóval.
16020.

2 000 HUF
16021.

1 600 HUF
16022.

2 600 HUF
7,03
7,65
Lippay Lajos, Dr.: A keleti egyházak Bp. 1934. Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban.
16023.

800 HUF
Dr. Gálos László: A szentlélekisten. Szent István Könyvek 110. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16024.

800 HUF
16025.

3 600 HUF
9,73
10,59
16026.

5 500 HUF
14,86
16,18
16027.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF