Books: Religion

Number of items: 81

16004.

2 600 HUF
7,03
7,65
Balanyi György: A szerzetesség története. Szent István Könyvek 5-6. sz. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
16005.

1 200 HUF
16006.

1 400 HUF
16007.

800 HUF
16008.

4 200 HUF
11,35
12,35
Rimaszombati Kazai János: Zöld olajfaágat szájában hordozó Noé galambja. - Bártfa, 1708 -; Esze Tamás: Az eperjesi református egyházközség.  A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói XVII. szám.   Bp.,1944, Bethlen-Nyomda Rt., 52 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka.
16009.

2 600 HUF
7,03
7,65
Polgári Gáspár: Mérges golyóbis magyarábban magyar vitéz meggyászolására méltó mérges káromkodása -1706 - A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói VIII. szám. Bp.,1938, Bethlen-Nyomda Rt., 28+2 p. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, szakadt borítóval. Ritka.
16010.

2 000 HUF
16011.

2 000 HUF
16012.

9 000 HUF
24,32
26,47
16013.

2 600 HUF
7,03
7,65
Rapcsányi László: Áthosz. A szent hegy és lakói. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16014.

800 HUF
16015.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF