1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Endrődi Sándor: Babérerdő a magyar költészet java termékeiből. Segédkönyvül a magyar irodalomtörténet oktatásához. Bp. 1905. Magyar Könyvkiadó Társ. Korabeli, festett, aranyozott egészvászon-kötésben