15787.
324. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Fischer-Dückelmann Anna: A nő mint háziorvos. 1-2. köt. Bp., é. n., Minerva. Kicsit kopott, dszes, szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.