Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 81

Dr. Besznyák István: Idézetek, gondolatok az orvostudományról. Bp.,2005, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15781.

3 000 HUF
Romhányi Attila: A Föld papagájai. Bp., 1995, Dunakönyv Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15782.

800 HUF
Lossai Péter óvári magyar embernek, a Litvániában működő földmérőnek, a hozzáférhető és a hozzá nem férhető tárgyak magasságának, valamint síkon és mélyben létesített, mérendő hosszúságú, szélességű és mélységű tárgyak geometriai úton végzett megméréséről szóló Jegyzetei és Ábrái amelyeket Bolognában tanulva az 1498. évben szerzett. [Pécs, 1969, Geodézia], 9-14+17-48+49-119 p. A könyv borítója hiányzik, a kötet hiányos (a címlap hiányzik, az előszó hiányos (1-8?), és egy lap (15-16. oldal.)
15783.

1 200 HUF
Garai Attila (szerk.): A természet ABC-je. Családi kérdezz-felelek. Bp., 1995, Readers Digest Válogatás. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15784.

Garai Attila (szerk.): A természet ABC-je. Családi kérdezz-felelek. Bp., 1995, Reader's Digest Válogatás. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

1 000 HUF
15785.

2 000 HUF
A Műveltség sorozat 4 kötete szép állapotban.  Bp., 1937-1940. Dante. Kiadói, egységes, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
15786.

5 000 HUF
Fischer-Dückelmann Anna: A nő mint háziorvos. 1-2. köt. Bp., é. n., Minerva. Kicsit kopott, dszes, szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
15787.

2 000 HUF
Vargha Domokosné-Kanyó Sándor: ... csillagkoronák éjféli barátja. Tittel Pál élete és működése. Bp.,1988, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15788.

1 000 HUF
Rápóti - Romvári: Gyógyító növények. Dr. Szendei Ádám: Gyógyszer a családban. 2 gyógyszerészettel gyógynövényekkel kapcsolatos könyv.
15789.

2 000 HUF
15790.

800 HUF
15791.

1 000 HUF
A magyar orvosok és természetvizsgálók 1876. augusztus 22-től egész 28-ig Máramaros-szigeten tartott XIX. nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Szerk.: Dr. Gerlóczy Gyula, Dr. Dulácska Géza. Pólya József és György József orvostudorok arczképeivel és több fametszettel. Bp.,1878, M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda,  XXX+168 p.+ 7 t. Papírkötés, rossz állapotban, szétvált, sérült kötéssel, hiányzó borítóval, Pólya József arcképe, egy tábla és az utolsó oldal hiányzik. Benne számos érdekes írással, többek között Máramarosszigetről.
15792.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF