Books: Hunting

Number of items: 11

15758.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
25,81
29,63
  Add to cart
  Remove
15759.

Available
3 400 HUF
10,97
12,59
  Add to cart
  Remove
Széchényi Zsigmond: Vadászat négy földrészen. 1927-1964. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15760.

2 000 HUF
6,45
7,41
Hammer price:
2 000 HUF
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, kissé foltos papírborítóval, jó állapotban.
15761.

1 600 HUF
5,16
5,93
Hammer price:
1 600 HUF
Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal, és rajzokkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15762.

Available
1 000 HUF
3,23
3,70
  Add to cart
  Remove
Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15763.

Available
800 HUF
2,58
2,96
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

323. Auction:
Payment deadline is June 22.

324. Auction:
From 12  to 21 June
Payment deadline is 6 July

Seeing: From 18 to 21 June

29th Major auction
Payment deadline: 8 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.