2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott, félbőr kötés kopásokkal + hozzá: Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp., 1932. KMENY. Félbőr sorozatkötésben,