8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Rózsa Miklós: A magyar impresszionista festészet. Lyka Károly előszavával. Götz Béla Ernő (1882-1941) grafikus, festőművész borítójával. Bp.,1914, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 12+299+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, kopott borítóval.