Books: Architecture, Art

Number of items: 193

15555.

1 200 HUF
Eva Besnyő n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15556.

Eva Besnyő 'n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

2 000 HUF
Szarkowski - Hambourg: Eugéne Atget 1857-1927, IV Das neue Jahrhundert. H.n., The Museum of Modern Art, Prestel-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
15557.

1 600 HUF
Home, Charles: Art in photography with selected examples of European and American work. London, Paris, New York, 1905, The Studio. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban / paperback, damaged condition
15558.

2 000 HUF
21
Kandinsky (1866-1944) with an introduction and notes by Herbert Read. Faber and Faber. + Coronet Infinitive riches in a little room, 1937.
15559.

Kandinsky (1866-1944) with an introduction and notes by Herbert Read. Faber and Faber. + Coronet "Infinitive riches in a little room", 1937.

1 400 HUF
Ramié, Georges: Ceramica di Picasso. Róma, 1974, Editori Riuniti. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15560.

1 200 HUF
Breita, Otto: Oskar Kokoschka, vom Erlebnis im Leben. Salzburg, 1976, Verlag Galerie Welz. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15561.

2 800 HUF
7,57
8,24
15562.

4 400 HUF
11,89
12,94
Kondor Béla - Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt írta Németh Lajos Bp., 1980 Corvina 42x30 cm
15563.

2 000 HUF
Vasari A renaissance nagy művészei. Bp., é.n. Abc. Kiadói félbőr kötésben.
15564.

1 000 HUF
Ács Lipót: Népművészeti gyűjtés. Bp., 1928, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15565.

1 200 HUF
Skultéty László: Szépfaragás vagy vésőmunka. hasznos ügyességek gyűjteménye az ifjúság használatára. Bp., 1921, Athenaeum. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
15566.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF